piątek, 19 kwietnia 2024
Imieniny: PL: Alfa, Leonii, Tytusa| CZ: Rostislav
/

Pięć bramek w Raju | 23.09.2018

Złamana noga, pięć goli, trzy asysty jednego piłkarza - w meczu Fortuna Ligi kibice Karwiny nie narzekali na nudę.

Ten tekst przeczytasz za 45 s
Euforia po demolce zespołu FK Przybram. Fot. MFK Karwina

Karwiniacy w pojedynku 9. kolejki Fortuna Ligi rozbili na własnym stadionie FK Przybram 4:1. Najlepszy mecz w swojej karierze zaliczył obrońca Bojan Letić, który maczał palce w trzech z czterech golach do siatki przyjezdnych. W 22. minucie dograł idealnie do Budínskiego, który bez namysłu, przytomnym strzałem zapewnił karwiniakom prowadzenie. Do przerwy na 2:0 poprawił z dośrodkowania Letica niepilnowany Tomáš Wágner.

Goście rozkleili się po feralnej kontuzji swojego najlepszego snajpera, Slepički. Były piłkarz Sparty z Karwiny pojechał bezpośrednio do praskiego Motola na operację złamanej nogi. - Wynik 4:1 przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Zagraliśmy efektownie i efektywnie - stwierdził trener Karwiny, Roman Nádvorník.