Imieniny: PL: Agnieszki, Amalii, Czecha| CZ: Marcela
Glos Live
/
Nahoru

Wyjazdowe zwycięstwo Trzyńca | 18.11.2018

Z podniesionym czołem zakończyli jesienny sezon drugoligowi piłkarze Trzyńca. Zespół Jiřego Nečka pokonał na wyjeździe Prościejów 1:0.

Ten tekst przeczytasz za 45 s

Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 73. minucie Tomáš Weber. Piłkarz wypożyczony do Trzyńca z pierwszoligowej Karwiny spisuje się w nowym zespole wyśmienicie. - Cała drużyna zagrała rewelacyjnie. To dobry prognostyk przed startem zimowej zaprawy kondycyjnej. W dobrych humorach raźniej pokonuje się wszelkie trudności - stwierdził z uśmiechem szkoleniowiec Trzyńca, Jiří Neček. Dla podbeskidzkiego klubu to czwarte zwycięstwo w ostatnich pięciu kolejkach. W tabeli FNL trzyńczanie przezimują na 9. pozycji.

Piłkarze Trzyńca byli jedynym zespołem z naszego regionu, który w weekend włączył się do walki o punkty. Pierwszoligowe zespoły z powodu przerwy przeznaczonej dla meczów Ligi Narodów pauzują, a w niższych klasach rozgrywek piłkarze ułożyli się już do zimowego snu.