Imieniny: PL: Ilony, Jerzego, Wojciecha| CZ: Vojtěch
/

Weekend w Pilźnie spisany na straty | 12.04.2015

Ten tekst przeczytasz za 60 s
Trener Banika, Jaroslav Hudeček, nie tak wyobrażał sobie początek półfinałów. Fot. IVO DUDEK
Weekend w Pilźnie zakończył się dla szczypiornistów Banika kompromitacją. Dziś, w drugim ekstraligowym półfinale z Talentem Pilzno, karwiniacy przegrali wysoko 17:35. W II połowie Banik zdobył zaledwie cztery bramki!

Podopieczni trenera Jaroslava Hudečka po sobotniej porażce próbowali w niedzielnym meczu doprowadzić do remisu, by wracać do Karwiny w miarę dobrych humorach. Faworyzowani gospodarze byli jednak innego zdania. W I połowie Banik zagrał nieźle, powodziło się zwłaszcza Veřmířovskiemu, po zmianie stron zaznaczyła się jednak druzgocąca przewaga Pilzna. Karwiniacy popełniali błędy techniczne, grając nerwowo i bez koncepcji. Pilzno, które wygrało również fazę zasadniczą ekstraligi, jest o krok od awansu do finału.

Skład Banika Karwina: Lefan, Schams – Monczka, Veřmiřovský, Chodoba, S. Mlotek, Užek, Gelnar, T. Mlotek, Frančík, Ivkovič, Pindej, Paululík.