Wędrówki z »Głosem« : Wycieczka PTTS »Beskid Śląski« pod nazwą »Dookoła granicy w Piotrowicach-Piertsnej« | 11.03.2022
Zobaczcie relację z wycieczki PTTS „Beskid Śląski" pod nazwą „Dookoła granicy w Piotrowicach-Piertsnej – od kamiynia do kamiynia”. Ten tekst przeczytasz za 15 s
Fot. Agata Kokotek
Wycieczka odbyła się we wtorek 8 marca a przewodnikiem był pan Władysław Broda.
To pierwszy odcinek z nowej serii Wędrówki z „Głosem”.
Zapraszamy do obejrzenia na naszym kanale YouTube glos.live!