wtorek, 23 kwietnia 2024
Imieniny: PL: Ilony, Jerzego, Wojciecha| CZ: Vojtěch
/

Druga wygrana Stalowników | 21.03.2019

Stalownicy Trzyniec na poważnie myślą o szybkim rozprawieniu się z Witkowicami w ćwierćfinale ekstraligi hokeja. Podopieczni Václava Varadi dziś po raz drugi pokonali w Werk Arenie drużynę Witkowic. Tym razem gładko 3:0.

Ten tekst przeczytasz za 45 s
Z krążkiem na kiju czaruje Martin Adamský. Fot. MICHAŁ CHWIEDUK

Podobnie jak w środowym meczu, również dziś gospodarzom udało się zdobyć szybką bramkę. W dodatku z kategorii błyskawicznych, albowiem Vladimír Svačina trafił do siatki Witkowic już w 11. sekundzie spotkania. Na 2:0 poprawił w 27. minucie strzałem z okolicy bulika polski napastnik Aron Chmielewski, a wynik ustalił w 52. minucie Jiří Polanský. Wisienką na trzynieckim torcie jest czyste konto bramkarza Šimona Hrubca, który przyćmił w dzisiejszym meczu Patrika Bartošáka.

Seria grana do czterech zwycięskich spotkań na niedzielę i poniedziałek przenosi się do Ostravar Areny.