środa, 24 kwietnia 2024
Imieniny: PL: Bony, Horacji, Jerzego| CZ: Jiří
/

Falstart Stalowników w nowym sezonie. Bez pomysłu w ofensywie, z błędami w defensywie | 16.09.2022

Hokeiści Trzyńca od falstartu rozpoczęli nowy sezon w Tipsport Ekstralidze. Obrońcy tytułu przegrali u siebie z Czeskimi Budziejowicami 0:2.

Ten tekst przeczytasz za 30 s
Kiepski początek mistrza RC. Fot. ZENON KISZA

Piątkowe spotkanie w Werk Arenie ustawiła szybka bramka strzelona przez gości już w 2. minucie z kija Hovorki. Nerwowo grający Stalownicy skapitulowali po raz drugi w 11. minucie – szybką akcję z pierwszego krążka wykończył Hanzl.

Nie tylko siedzący na trybunie kapitan Petr Vrána, ale cała Werk Arena przecierała oczy ze zdumienia, mistrz RC grał po prostu słabo aż do końca. Nerwowo pod bramką rywala, nerwowo w obronie, pomimo druzgocącej przewagi bez pomysłu na strzelenie gola.

W niedzielę podopieczni Zdeňka Motáka zmierzą się na wyjeździe z Pardubicami.