sobota, 27 kwietnia 2024
Imieniny: PL: Sergiusza, Teofila, Zyty| CZ: Jaroslav
/

Wywiązali się z roli faworyta | 15.02.2015

Szczypiorniści Banika Karwina wciąż liczą się w walce o playoffs ekstraligi. Dziś obowiązkowo wygrali u siebie z Przerowem 36:24.

Ten tekst przeczytasz za 45 s
Banik obowiązkowo pokonał dziś Przerów. Fot. IVO DUDEK

Już do przerwy na tablicy wyników widniała komfortowa zaliczka Banika, który po 30 minutach prowadził 20:11. Po zmianie stron podopieczni Jaroslava Hudečka przycisnęli rywala jeszcze ciut mocniej. Pomimo jednoznacznej wygranej, trener Banika, Jaroslav Hudeček, daleki był od superlatywów pod adresem swoich podopiecznych. - Wynik, owszem, jest zadowalający. Styl gry wciąż pozostawia jednak sporo do życzenia. W playoffs z takim szczypiorniakiem bylibyśmy raczej bez szans na powodzenie - stwierdził wymagający jak zawsze Hudeček, który jest takim handballowym odpowiednikiem portugalskiego trenera Jose Mourinho.