poniedziałek, 6 maja 2024
Imieniny: PL: Beniny, Filipa, Judyty| CZ: Radoslav
/

Lukáš Paleček dla "GL": Karwina zagrała lepiej, dla nas liczy się remis | 09.04.2016

Trzyniecki bramkarz Lukáš Paleček był pierwszoplanową postacią sobotnich derbów Zaolzia, w których trzyńczanie zremisowali u siebie z Karwiną 1:1.

Ten tekst przeczytasz za 45 s
Lukáš Paleček. Fot. ARC trzynieckiego klkubu

Paleček wyłapał cztery czyste okazje Karwiny, która w drugiej połowie przy stanie 1:1 zdobywała bezskutecznie pole karne Trzyńca. - Dla nas liczy się teraz każdy punkt. Nie ukrywam, że goście byli w drugiej połowie lepsi, ale nasza defensywa pracowała prawie bezbłędnie - ocenił dla "Głosu Ludu" remisowe derby Paleček, który pod Jaworowy trafił właśnie z Karwiny. Trzyńczanie wyszli na prowadzenie po główce Dediča, wyrównał też z desantu powietrznego najniższy wzrostem piłkarz w kadrze Jozefa Webera, reprezentant Estonii Sander Puri.

Więcej z derbów wraz z wypowiedziami głównych protagonistów, w drukowanym wydaniu gazety.