Już
tylko dwa weekendy dzielą nas od kolejnego, 70. „Gorolskigo Święta”. W
niedzielę, 6 sierpnia, zabrzmi w Lasku Miejskim w Jabłonkowie tradycyjne „Ho,
ho, ho!”. Impreza rozpocznie się jednak już w piątek. Tym razem po raz ostatni
z Tadeuszem Filipczykiem w roli konferansjera.
Czytaj więcej »»