niedziela, 5 maja 2024
Imieniny: PL: Irydy, Tamary, Waldemara| CZ: Klaudie
/

Piękna, ale przegrana walka ze Slavią | 08.04.2017

Walka do samego końca ze szczęśliwym końcem dla faworyta. Piłkarze Karwiny przegrali w Raju ze Slavią Praga 1:2.

Ten tekst przeczytasz za 45 s
W polu karnym Pavlenki karwiński Dressler. Fot. IVO DUDEK

Wieczorny szlagier sobotniej kolejki 1. ligi swoim poziomem przyćmił resztę spotkań 23. kolejki. Faworyzowana Slavia prowadziła po bramce Mešanovica, ale jeszcze do przerwy z karnego wyrównał Wágner. Karwiniacy nawiązali z wiceliderem tabeli równorzędną walkę, nie ograniczając się wyłącznie do defensywy. Katem nadolziańskiego klubu został Mešanović, który w 80. minucie efektowną piętą wystrzelił gościom komplet punktów. - Przegraliśmy z podniesionym czołem. Slavia sporo się namęczyła, żeby wygrać na naszym stadionie - skomentował znakomite zawody szkoleniowiec Karwiny, Jozef Weber.

Więcej z weekendowego futbolu,nie tylko pierwszoligowego, we wtorkowym, papierowym "GL".