Imieniny: PL: Floriana, Michała, Moniki| CZ: Květoslav
Glos Live
/
Nahoru

Ależ niespodzianka! Fręch w III rundzie Australian Open | 17.01.2024

Magdalena Fręch sięgnęła w środę po największy sukces w swej karierze, awansując do III rundy wielkoszlemowego turnieju Australian Open w Melbourne. Życiowy wynik osiągnęła w starciu z Francuzką Caroliną Garcią, wygrywając 6:4 i 7:6(2). W III rundzie Polka zmierzy się z Rosjanką Anastazją Zacharową.

Ten tekst przeczytasz za 45 s
Magdalena Fręch z życiowym sukcesem. Fot. oficjalny Facebook tenisistki
Wielkie zwycięstwo Magdaleny Fręch zrodziło się w dwóch setach, w których Polka w kluczowych chwilach zachowała więcej zimnej krwi od francuskiej tenisistki. Najbardziej dramatyczny drugi set dobrnął aż do tie breaku, w którym Fręch popisała się kilkoma rewelacyjnymi uderzeniami, zwłaszcza z bekhendu, który należał do mocnych stron polskiej tenisistki w całym meczu.

Najbliższe emocje z udziałem polskiego tenisisty w czwartkowy poranek, kiedy to Hubert Hurkacz powalczy o przepustkę do III rundy z reprezentantem RC Jakubem Menšíkiem. Spotkanie zaplanowano na godz. 7.00 naszego czasu.