poniedziałek, 6 maja 2024
Imieniny: PL: Beniny, Filipa, Judyty| CZ: Radoslav
/

Fortuna Liga: Zwycięstwo Banika w Teplicach. Kontakt z czołówką tabeli utrzymany | 22.10.2023

To już nie przypadek, ale wynik skutecznej terapii, efektem której jest wzmocnienie marki Banik Ostrawa chorującej w ostatnich sezonach na lekką nieudolność. W meczu 12. kolejki Fortuna Ligi piłkarze Ostrawy zwyciężyli na boisku Teplic 1:0, zachowując kontakt z czołówką tabeli.

Ten tekst przeczytasz za 30 s
Drużyna Pavla Hapala punktowała w siódmym meczu z rzędu, tym razem ostrawianie mieli jednak ułatwione zadanie, od 45. minuty zagrali bowiem z przewagą jednego zawodnika w polu po wykluczeniu Mičevica. Na boisku w Teplicach sukces święciła spokojna, konsekwentna gra Banika, który uderzył w 76. minucie po akcji Almásiego.

Dla Banika, który sezon 2023/2024 rozpoczął w słabym stylu, to szósta wygrana w sezonie i potwierdzenie dobrej formy z ostatnich tygodni.

Więcej z piłkarskich boisk całego regionu we wtorkowym, drukowanym wydaniu gazety.