Z redakcyjnej poczty: To było miłe popołudnie | 09.06.2026
W pierwszą niedzielę czerwca w Domu
PZKO w Trzanowicach odbyło się tradycyjne spotkanie połączone z obchodami Dnia
Matki i Dnia Dziecka oraz wspólną degustacją jajecznicy. Mimo że tuż przed
rozpoczęciem wydarzenia nad okolicą przeszła silna burza, pogoda ostatecznie
dopisała i pozwoliła uczestnikom cieszyć się miłym popołudniem.
Ten tekst przeczytasz za 45 s
Patrząc po minach, jajecznica wszystkim smakowała. Fot. ARC
Piękny program artystyczny dla mam
przygotowały „Dziecka z Trzanowic”. Po występie mali artyści wręczyli wszystkim
paniom kwiaty, sprawiając im wiele radości i wzruszeń.
Nie zapomniano również o najmłodszych
uczestnikach. Przygotowano dla nich ciekawą zabawę drużynową. Jedno dziecko z
drużyny malowało motyla, a pozostali członkowie zespołu starali się jak
najdokładniej odtworzyć jego wzór. Zabawa dostarczyła dzieciom wiele śmiechu i
pozytywnych emocji.
Dużym powodzeniem cieszyła się także
tradycyjna jajecznica, która była wyjątkowo smaczna i wszystkim bardzo
smakowała. W przyjaznej atmosferze członkowie oraz sympatycy koła spędzili
wspólnie czas, a spotkanie przeciągnęło się aż do późnych godzin wieczornych. (KG)