Telewizja
Polska w Katowicach kilka dni temu zwróciła uwagę na kierowców samochodów,
którzy nie przestrzegają zakazu przejazdu granicy między Polską a Czechami w
Skrbeńsku – Piotrowicach. Zdarza się, że taranują słupki ustawione na drodze. W
programie zabrzmiało, że część mieszkańców chciałaby przywrócić ruch samochodowy
na tym przejściu.
Czytaj więcej »»