Imieniny: PL: Irydy, Tamary, Waldemara| CZ: Klaudie
/

Jozef Weber: Przegraliśmy z podniesionym czołem | 30.08.2016

Ten tekst przeczytasz za 1 min.
Trener MFK Karwina, Jozef Weber. Fot. IVO DUDEK

- Z naszej strony zabrakło tylko goli. Przegraliśmy, ale z podniesionym czołem - stwierdził trener Karwiny Jozef Weber po przegranej 0:3 na boisku Zlina. Gospodarze wrócili na fotel lidera I ligi piłkarskiej.

Zlin pretenduje do miana sensacji nowego sezonu I ligi. W poniedziałkowych derbach z Karwiną podopieczni trenera Bohumila Pánika strzelili Karwinie trzy gole, wszystkie bardzo efektowne. Karwiniacy po raz pierwszy w sezonie nie zdobyli w meczu ani jednej bramki. - Okazje były, zwłaszcza w pierwszej połowie, ale mówi się trudno. Rywal był efektywniejszy i zasłużenie wygrał - ocenił derby Jozef Weber. Karwiniacy przed przerwą spowodowaną startem reprezentacji RC w eliminacjach mistrzostw świata 2018 zaliczą w najbliższy piątek atrakcyjny sparing z liderem drugiej ligi, Banikiem Ostrawa. Mecz odbędzie się o godz. 16.30 na boisku w Boguminie, w Parku Petra Bezruča. - Serdecznie zapraszamy wszystkich do Bogumina - zachęcił kibiców trener Karwiny.