Imieniny: PL: Irydy, Tamary, Waldemara| CZ: Klaudie
/

Karwina liderem drugiej ligi | 05.09.2015

Ten tekst przeczytasz za 45 s
Karwiniacy wygrzewają się w fotelu lidera FNL. Fot. IVO DUDEK
Dwie bramki Budinskiego, jedna Urgeli, totalny futbol Karwiny zbiera najwyższe oceny. Zaolziański drugoligowiec po zwycięstwie 3:0 z Opawą awansował na fotel lidera tabeli!

Na Kovonie znów działy się rzeczy niesamowite. Karwiniacy byli wprawdzie lekkimi faworytami dzisiejszych derbów, ale wynik 3:0 przerósł najśmielsze oczekiwania. Podopieczni trenera Jozefa Webera prowadzą w tabeli z bilansem 11 pkt. Tyle samo punktów mają drudzy w tabeli piłkarze Sokolowa. Po remisie 3:3 niedosyt pozostał na Leśnej w Trzyńcu. Zespół Radima Nečasa męczył się z beniaminkiem z Wyszehradu, był jednak ciut bliżej zwycięstwa. Dokładnie gospodarzom zabrakło minuty do pełni szczęścia. na 3:3 wyrównał bowiem w 89. minucie Kučera. Trzyńczanie zajmują w tabeli 9. pozycję.